FAT PIPE X BLINDSAVE Partnerství | Tisková zpráva

 

14.4.2024

  
FAT PIPE ZAHAJUJE SPOLUPRÁCI S NEJVĚTŠÍ BRANKÁŘSKOU ZNAČKOU NA SVĚTĚ

 

Fat Pipe a vůdčí světový výrobce brankářského florbalového vybavení, BLINDSAVE, zahajují spolupráci. Fat Pipe se stává globálním distributorem značky BLINDSAVE, zodpovědným za všechny BLINDSAVE B2B prodeje. Fat Pipe se bude starat o prodej BLINDSAVE. BLINDSAVE bude i nadále zodpovědný za produktový vývoj, výrobu a marketing.

 

“Ve Fat Pipe se zaměřujeme na detailní vývoj florbalek a vybavení pro hráče v poli. BLINDSAVE je světově největší a nejoblíbenější brankářská značka, a tak zahájení spolupráce s ní je přirozeným krokem,” říká Sami Turtiainen, spolumajitel Fat Pipe.

 

"Chceme se zaměřit na produktový vývoj a další inovace bankářského vybavení. Mezinárodní prodejní síť Fat Pipe nám garantuje vynikající distribuci po celém florbalovém světě. Fat Pipe je expertem na florbalky, my jsme mistři brankářského vybavení, a to dohromady tvoří perfektní kombinaci,” shrnuje Mr. BLINDSAVE, Andis Blinds.

 

Spolupráce mezi oběma značkami zahrnuje dohodu, že Fat Pipe plně nahradí svoji brankářskou kolekci kolekcí BLINDSAVE a bude se starat o mezinárodní distribuci špičkového hráčského vybavení Fat Pipe společně s inovativním brankářským vybavením BLINDSAVE, čímž se stane ještě významnější silou florbalového trhu.

 

Fat Pipe je finská florbalová značka založená v Helsinkách v roce 1996. Společnost nabízí veškeré vybavení pro florbal kromě bot a nyní i kromě brankářského vybavení.

 

BLINDSAVE byl založen v roce 2012 a je výrobcem brankářského vybavení vysoké kvality. Společnost zlepšuje brankářské schopnosti tím, že brankářům dodává produkty, které jim umožňují vyšší hladinu komfortu, bezpečnosti a sebevědomí.

 

Jménem Fat Pipe

Sami Turtiainen

 

Jménem Blindsave

Andis Blinds